Bank Spółdzielczy Pawłowice:
Konto: 32 8447 0005 0010 8937 2000 0001

Fundacja „nie Czekaj” jest projektem rodzinnym. Nasza ponad dwudziestoletnia praca pedagogiczna z dziećmi i młodzieżą pokazała, jak wiele mamy utalentowanych młodych ludzi, z pasją i samozaparciem próbujących realizować swoje marzenia. Mając w pamięci nasze doświadczenia oraz doświadczenia dzieci powierzonych naszej pieczy, poszukując sposobu rozwijania ich talentów i zainteresowań ,a przede wszystkim chcąc wskazać możliwości ich rodzicom i opiekunom od wielu lat organizowaliśmy konkursy piosenki dla dzieci i młodzieży, tworzyliśmy szkolne zespoły muzyczne i grupy teatralne. Aby jednak zwiększyć skuteczność naszych działań i pozwolić dzieciom ,młodzieży i dorosłym spełniać marzenia potrzebne jest działanie wielotorowe i systemowe.

Fundacja „nie Czekaj” w swoim składzie ma przedstawicieli dwóch pokoleń, co pozwala na właściwe i skuteczne wyszukiwanie, promowanie i kierowanie dalszą drogą naszych podopiecznych.

 

Wieloletnia współpraca z wybitnymi artystami, trenerami, nauczycielami gwarantuje skuteczność i wiarygodność naszych poczynań. Jednak to uśmiech i radość z sukcesu każdego wychowanka daje nam największą satysfakcję.